Jasełka, jasełka zielona jodełka,
światełkami błyska, a przy niej kołyska”

W dniach 18,19 i 20 grudnia w przedszkolu w grupach dzieci 4,5 i 6-letnich odbyły się przedstawienia jasełkowe, Dzieci pokazały swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Przebrane za postacie biblijne wspaniale odegrały wszystkie role. Piękny śpiew kolęd i pastorałek, świąteczna dekoracja, feeria kolorowych świateł spowodowały, iż w przedszkolu zapanował prawdziwie świąteczny nastrój. Zaproszeni goście: rodzice i bliscy przedszkolaków, nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami. Po przedstawieniach odbyło się wspólne kolędowanie przy akompaniamencie pianina przy którym zasiedli Pani Marianna Owczarz i Pan Grzegorz Górniak. Wspólnie spędzony czas dostarczył dzieciom jak i zaproszonym gościom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Małgorzata Machoń

Kategorie: 2013/2014