Jeżyki żegnają przedszkole

„Wszystko co ma swój początek musi mieć i koniec”

20-go czerwca z uśmiechami na twarzach, lecz nutką melancholii w sercach  dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej żegnały przedszkole. Uroczyste pożegnanie przedszkolaków odbyło się na sali gimnastycznej w obecności rodziców, nauczycieli oraz młodszych kolegów. Program artystyczny zabrał wszystkich zebranych w sentymentalną morską podróż dookoła świata, gdzie dzieci miały możliwość poznać kulturę i obyczaje ludzi żyjących w innych krajach. Podczas występu dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Po występie nastąpiło uroczyste pożegnanie przez Panią Dyrektor Jolantę Doleżych oraz wychowawczynię grupy Panią Renatę Suski. Na zakończenie dzieci otrzymały książeczki, dyplomy i inne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Jeżykom życzymy dużo słońca, radosnych wakacji i wielu sukcesów w szkole.

Renata Suski