Kolejne sukcesy naszych przedszkolaków

W dniach 27 i 28 kwietnia, w Miejskim  Domu Kultury odbyła się XXIII edycja Lublinieckiej Wiosny Kulturalnej. Przegląd przyciągnął bardzo dużą liczbę zainteresowanych. Dzieci i młodzież pierwszego dnia wydarzenia zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Wśród wykonawców wystąpiła liczna gromada dzieci z naszego przedszkola. W kategorii przedszkolaków wystąpiły; Magdalena Lempa, Pola Niesłuchowska oraz Paweł Pozarzyński. W kategorii zespołów wokalnych reprezentowały nas dzieci z naszego chórku „Śpiewające Siódemeczki”. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni, ponadto Pola oraz nasz chórek otrzymali wyróżnienie, a Paweł wyśpiewał II miejsce wśród solistów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych wokalistów, którym to serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Renata Suski