Leśne Skrzaty w Urzędzie Miejskim

zdjęcie z napisem lubliniec        Dzięki uprzejmości pani wiceburmistrz Anny Jonczyk – Drzymały 25 maja Leśne Skrzaty wybrały się na wycieczkę do Urzędu Miasta Lubliniec. Naszą przewodniczką została pani wiceburmistrz, która oprowadziła nas po najważniejszych pomieszczeniach Urzędu Miasta. Podczas wycieczki przedszkolaki spotkały się z burmistrzem panem Edwardem Maniurą, zwiedziły jego gabinet i salę konferencyjną oraz siedzibę Straży Miejskiej. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały informacji dotyczących pracy Urzędu, a także miały okazję usiąść w fotelu burmistrza, sprawdzić jak działa miejski monitoring i zobaczyć wnętrze samochodu straży miejskiej. Wielką atrakcją było też spotkanie z maskotką naszego miasta, Lubisiem. Pełni wrażeń oraz bogatsi o nową wiedzę wróciliśmy do naszego przedszkola. Bardzo dziękujemy za fantastyczną wycieczkę !

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]