Mali Odkrywcy i Pracowite Pszczółki z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu

P1030311      Dnia 05.03.2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 im Jana Pawła II odbył się dzień otwarty dla przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 7. Dzieci powitała Pani dyrektor szkoły oraz Panie nauczycielki, które w przyszłym roku szkolnym będą wychowawczyniami klas pierwszych. Nasi wychowankowie na początku spotkania mogli obejrzeć budynek szkoły, a mianowicie miały możliwość odwiedzić klasę komputerową, świetlicę, bibliotekę a także salę gimnastyczną.Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w lekcji klasy pierwszej, gdzie mogły popisać się swoimi wiadomościami, natomiast nauczyciel wychowania fizycznego przeprowadził z przedszkolakami zajęcia sportowe, które  dzieciom bardzo się spodobały. Były także inne atrakcje zorganizowane przez nauczycieli szkoły, zabawy z chustą animacyjną, zajęcia plastyczne. Dziękujemy Pani dyrektor szkoły i nauczycielom za przemiłe przyjęcie naszych przyszłych pierwszoklasistów.

Justyna Rajdok

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]

Kategorie: 2017/2018