„Mali Odkrywcy” na urodzinach Kubusia Puchatka.

WP_20171027_10_33_27_Pro   W piątek 27 października starszaki wybrały się na urodziny Kubusia Puchatka, który obchodził swoje 91 urodziny.Przedszkolaki skorzystały z zaproszenia pani bibliotekarki Katarzyny Lubosz. Podczas urodzin dzieci miały okazję poznać historię powstania Kubusia Puchatka oraz wysłuchać fragmentów przygód Kubusia czytanych przez panią Kasię. Później uczestniczyły w różnorodnych konkursach i zabawach tanecznych.Humory wszystkim dopisywały.Dzieci obdarowały solenizanta własnoręcznie wykonaną laurką i odśpiewały gromkie 100 lat. Zmęczeni i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę !

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”20″]

[/spoiler]