Mali Odkrywcy z wizytą w pizzerii

WP_20180228_10_05_52_Pro   W środę 28 lutego „Mali Odkrywcy” wybrali się na wycieczkę do pizzerii „La Famila”. Grupa sześciolatków w ramach wycieczki zapoznała się z pracą w pizzerii oraz zobaczyła jak robi się prawdziwą pizzę. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy kucharzy, obserwowały etapy powstawania pizzy, oraz miały możliwość wykazania się zdolnościami artystycznymi i kulinarnymi podczas samodzielnego wykonywania pizzy, według własnego pomysłu. Wszystkie nasze wypieki wyszły doskonale. Na zakończenie dzieci w nagrodę za swoją pracę w kuchni, mogły skonsumować przygotowane przez siebie pizze. Przedszkolaki dziękują panu Rafałowi Durdzie za bardzo miłą atmosferę, przeprowadzenie warsztatów kulinarnych oraz przepyszną pizzę. Serdeczne podziękowanie składamy również mamie Ani Mazur, pani Justynie Mazur za zorganizowanie naszej wycieczki. Dziękujemy!

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]

Kategorie: 2017/2018