Małpki pracują w ogródku

IMG_20190510_113017   Na początku maja dzieci z grupy Małpek postanowiły założyć własny ogródek przedszkolny. Dzięki rodzicom Mateusza, którzy zakupili dla nas ziemię oraz mamie Kuby, która obdarowała nas różnymi nasionami i sadzonkami powstał ogródek z prawdziwego zdarzenia. Dzieci odpowiednio przygotowały ziemię, oczyszczając ją z chwastów, wyznaczyły grządki i oczywiście posadziły sadzonki m.in. słoneczników, fasoli, pomidorów i różnych kwiatów oraz zasiały rzodkiewkę, pietruszkę, marchewkę, cebulkę i sałatę.

Miejmy nadzieję, że dzięki dalszej pielęgnacji ogródka już nie długo dzieci będą mogły zebrać owoce swojej pracy.

A rodzicom Mateusza i Kuby serdecznie dziękujemy za pomoc!

Angelika Pradela

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”200″] [/spoiler]

Kategorie: 2018/2019