Małpki w gabinecie stomatologicznym

IMG_20190524_092453   W ubiegły piątek 24 maja Małpki wybrały się z wizytą do gabinety dentystycznego „CENTRUM STOMATOLOGI”. Dzięki pracownikom, dzieci miały możliwość zobaczenia miejsca pracy dentysty, narzędzia którymi podryguje się w codziennej pracy oraz utrwalenia zasad prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej. Mogły zwiedzić kolorowe gabinety m.in. dentysty, ortodonty oraz chirurga stomatologicznego. Na zakończenie zostały obdarowane prezentami by zawsze pamiętały o myciu zębów. Dzięki takiemu spotkaniu dzieci przekonały się, że wizyta w gabinecie dentystycznym nie jest wcale taka zła.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Centrum Stomatologi
za miłe przyjęcie i przybliżenie dzieciom zawodu stomatologa.

Angelika Pradela

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”200″] [/spoiler]
Kategorie: 2018/2019