Mały Artysta 2023 – Sny Bajką Malowane!

W Sobotę, 20 maja w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu mieliśmy przyjemność, już po raz kolejny, świętować Dzień Małego Artysty, który już na stałe wpisał się w tradycję naszego przedszkola i na który rok rocznie z wielką niecierpliwością i ekscytacją czekają zarówno dzieci, my – wychowawcy i nauczyciele, jak również rodzice, dziadkowie i krewni naszych milusińskich.

Sny bajką malowanetaki tytuł nosił nasz tegoroczny spektakl, w którym za sprawą wokalnych, tanecznych i recytatorskich występów dzieci przenieśliśmy się w kolorowy świat sennych marzeń i z ogromną przyjemnością przypomnieliśmy sobie piękne baśnie i bajki z dzieciństwa. Cały program zadedykowany został kochanym rodzicom z okazji zbliżającego się „Dnia Mamy” i „Dnia Ojca”.

W niezwykle barwnych choreografiach i przepięknych strojach dzieci zaprezentowały się przed widownią, na której zasiedli kochani rodzice, rodzeństwo i bliscy naszych wychowanków oraz zaproszeni goście. Myszki, które przeniosły widzów w świat baśni o Brzydkim Kaczątku, Żabki, które przypomniały baśń o Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludkach, Tygryski, które zaprezentowały się w baśni o Czerwonym Kapturku, Liski, które przypomniały nam baśń o Piotrusiu Panie i Piratach z Nibylandii i w końcu Sówki, które przeniosły nas w baśniowy świat Kopciuszka.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za piękne występy na dużej scenie, gdzie zaprezentowały się jak prawdziwi artyści! Jesteśmy z was bardzo dumni!

Dziękujemy też tym wszystkim bez których, kolejny już, Mały Artysta nie mógłby się odbyć!

Ta wyjątkowa uroczystość i barwne widowisko, to zwieńczenie pracy, zaangażowania
i życzliwości wielu osób! Dziękujemy!