Mały Artysta 2024 – ,,Przygoda na łące’’

W sobotę, 20 maja, w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu mieliśmy przyjemność po raz kolejny obchodzić Dzień Małego Artysty. To  niesamowite wydarzenie, które stało się już tradycją naszego przedszkola, co roku budzi ogromną ekscytację zarówno wśród dzieci, nauczycieli, a także rodziców, dziadków i krewnych naszych małych, wielkich artystów.

W tym roku, bohaterką naszego musicalu pt. ,,Przygoda na łące’’ była Półnutka, która porwała nas w niesamowity świat muzycznej łąki. Za sprawą wokalnych, tanecznych i recytatorskich występów, nasi artyści zaprezentowali się jako Żabki – grupa Myszek, w roli Ogrodniczek mogliśmy zobaczyć grupę Żabek, Tygryski wcieliły się w Pszczółki i Bociany, grupa Jeżyków zaprezentowała się jako Kwiaty i Zajączki, a grupa Sówek wcieliła się w Biedroneczki i Motyle. Program zadedykowany został kochanym rodzicom z okazji zbliżającego się „Dnia Mamy” i „Dnia Ojca”.

Całe przedstawienie było bardzo wzruszające, a naszych Małych, Wielkich Artystów, cała publiczność nagrodziła owacjami na stojąco.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniałe występy na dużej scenie, gdzie pokazały się jak prawdziwi artyści! Jesteśmy z was niesamowicie dumni! Wyrazy wdzięczności kierujemy również dla wszystkich, dzięki którym tegoroczny Dzień Małego Artysty mógł się odbyć! Ta wyjątkowa uroczystość i kolorowe widowisko to efekt pracy, zaangażowania i życzliwości wielu osób! Dziękujemy!

Artysta tkwi w każdym dziecku,

wystarczy go tylko rozbudzić.