Musical „O kocie w butach przy wesołych nutach”

„..Wiara czyni cuda – już dobrze to wiecie,
a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie..”

Oto jeden z morałów wynikających z barwnego musicalu przygotowanego przez Teatr Moich Marzeń z Chorzowa pt „O kocie w butach przy wesołych nutach”. 29 listopada dzieci 5 i 6 letnie z grup III i IV uczestniczyły w spektaklu, który miał miejsce w Miejskim Domu Kultury. Kolorowa scenografia, barwne kostiumy, efekty specjalne, profesjonalne aktorstwo oraz piękna oprawa muzyczna sprawiły, że na dziecięcych twarzach pojawił się uśmiech. Oprócz wartkiej akcji wynikającej z treści scenariusza i pomysłów reżysera podczas spektaklu nie zabrakło miejsca na interakcję z publicznością. Dzieci żywiołowo reagowały na kolejne odsłony przedstawienia. Na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

Małgorzata Machoń

Kategorie: 2013/2014