Muzyczny tydzień ferii…

IMG_20190212_141620     Pierwszy tydzień ferii minął nam bardzo muzycznie. Słuchaliśmy różnych rodzajów muzyki, bawiliśmy się w muzyków grając w przedszkolnej orkiestrze, poznawaliśmy różne instrumenty muzyczne. Odwiedziły nas dwie bardzo młode artystki, absolwentki naszego przedszkola: klarnecistka Agata i skrzypaczka Zosia. Dziewczyny z pasją opowiadały o swoich instrumentach, zapoznały nas z techniką gry oraz brzmieniem, a także zaimprowizowały krótki koncert. Na zakończenie muzycznego tygodnia każdy przedszkolak wykonał własny instrument muzyczny.

Małgorzata Pawełczyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”152×120″ limit=”200″] [/spoiler]
Kategorie: 2018/2019