„Od przedszkola strzelam gola”

Nasza piłkarska reprezentacja w turnieju

„Od przedszkola strzelam gola”

W sobotę 3-go czerwca, już po raz XIV odbył się turniej piłki nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”, którego adresatem były przedszkolaki z lublinieckich placówek. Nasza reprezentacyjna  drużyna składająca się z zawodników z grupy „Sówek” i „Lisków” również wzięła udział w tych radosnych rywalizacjach. Zabawa była wyśmienita, nastroje wszystkim dopisywały, a motywacja na najwyższym poziomie. Chociaż zmęczeni, ale jednak bardzo szczęśliwi opuściliśmy murawę w asyście najwspanialszej publiczności – kochanych rodziców, rodzeństwa którzy dopingowali  nas na każdym szczeblu turnieju i zagrzewali do walki! Wszyscy zawodnicy zdobyli zaszczytne, pierwsze miejsce na podium i zostali uhonorowani medalami oraz pucharem.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym piłkarzom i życzymy dalszych sukcesów sportowych, a rodzicom dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie, pomoc i wsparcie!

Renata Suski

Zapraszamy do obejrzenia galerii pozostałych zdjęć autorstwa W Małym Obiektywie Piłkarskim