Plener plastyczny w ogrodzie przedszkolnym

DSCN6596     W piątkowy słoneczny poranek urządziliśmy plener plastyczny dla naszych przedszkolaków. Na trawę w ogrodzie przedszkolnym wyniesione zostały pędzle, farby i wielkoformatowe kolorowanki pt. „Kosmos”, „Plac budowy”, „Elfy” oraz „Zaczarowana łąka”.  Dzieci wypełniały kontury obrazków z wielką radością i zaangażowaniem. Ponadto przedszkolaki mogły także rysować kolorową kredą na specjalnej tablicy zamieszczonej na naszym placu zabaw. Wszystkim przedszkolakom bardzo spodobały się zajęcia na świeżym powietrzu, które z pewnością zostaną zorganizowane jeszcze nie jeden raz.

Martyna Kardas

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]

Kategorie: 2015/2016