Powitanie Wiosny

Choć wiosenna pogoda gościła już od dłuższego czasu za naszymi oknami 21 marca świętowaliśmy pierwszy dzień kalendarzowej Wiosny. Przedszkolaki ubrane w zielone stroje zebrały się na sali gimnastycznej, gdzie dzieci z grupy II przygotowały dla nich występ artystyczny „Witamy Wiosnę na wesoło”. Były piosenki, ciekawe układy taneczne, różnorodne zagadki , a także wiosenny pokaz mody. Dzieci prezentowały swoje  piękne, barwne i pomysłowe stroje maszerując jak profesjonalne modelki i modele na długim dywanie. Po zakończonym występie wszystkie grupy przedszkolne udały się na spacer w poszukiwaniu  zwiastunów Wiosny.

Kardas Martyna

Kategorie: 2013/2014