Przedszkolaki dziękują nauczycielom

dscn7079      14 października w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zaproszeni zostali emerytowani pracownicy przedszkola. Gospodarzami spotkania były dzieci 4,5 i 6-letnie z grup „Wesołych Niedźwiadków” i „Pracowitych Pszczółek”. Wspólnie z nauczycielkami przygotowały występ artystyczny, w programie którego znalazły się podziękowania i życzenia dla pedagogów. Zaprezentowano układy taneczne i dużo muzyki. Występy naszych małych artystów nagrodzone zostały rzęsistymi brawami uczestników spotkania. Swoje podziękowania i życzenia dla pracowników przekazała również dyrektor przedszkola Jolanta Doleżych. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły gościom piękne laurki oraz ceramiczne, własnoręcznie zrobione serduszka i kwiatki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze.

Małgorzata Machoń

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”10″]

[/spoiler]