Przygody „Księcia Gaduły”

22 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z krakowskiego Teatru „Kanon,” którzy przedstawili dzieciom spektakl teatralny pt. „Przygody księcia Gaduły.” Głównym bohaterem opowieści był książę Igorek, który jak każde dziecko był ciekawy świata i nieustannie zadawał pytania. Jego mama marzyła, żeby chociaż przez chwilę słuchał, zamiast mówić. Chłopiec przez swoje gadulstwo wpadł w tarapaty, ale pomogła mu Izabela, córka piekarza. Dzieciom bardzo podobała się wesoła i żywa akcja przedstawienia. Przedszkolaki chętnie uczestniczyli w dialogach z aktorami i wspólnie z nimi śpiewali piosenki, a po występie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

A. Adamska

Kategorie: 2013/2014