Rodzinny konkurs

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNYBez tytułu

„JAN PAWEŁ II W ŻYCIU NASZEJ RODZINY”

w ramach Projektu „NADZIEJA, ZWYCIĘSTWO”
pod Honorowym Patronatem Pani Urszuli Bauer – Śląskiego Kuratora Oświaty

[spoiler title=”Czytaj dalej…” close=”1″ style=”1″]

I. Informacje ogólne:

• Rodzice dzieci oraz nauczyciele zobowiązani są do dokładnego zapoznania się z niniejszym regulaminem.
  • Uczestnictwo w konkursie oznacza pełną akceptację warunków regulaminu.
  • Udział w konkursie jest nieodpłatny.

II. Adresaci konkursu:

Konkurs skierowany jest do przedszkoli i ich rodziców (do konkursu można zgłaszać wyłącznie prace autorskie, dotychczas niepublikowane i niezgłoszone do innych konkursów).

III. Terminarz konkursu:

Pracę należy dostarczyć do koordynatorów w placówce Angeliki Pradeli lub Moniki Mateji-Rutkowskiej do 4 października 2019r.

IV. Forma pracy konkursowej:

• Prace mają być tematycznie związane z hasłem konkursu.
  • Technika plastyczna: dowolna.
  • Format prac: karta A-4.
  • Praca powinna być podpisana na odwrocie i zawierać następujące informacje: imię nazwisko dziecka, tytuł pracy, imię i nazwisko (imiona i nazwiska) członków rodziny współtworzących pracę, telefon kontaktowy, adres mailowy, nazwę przedszkola.

V. Kryteria oceny prac konkursowych:

• zgodność z tematem konkursu,
  • oryginalność formy artystycznej,
  • estetykę wykonania.

VI. Cele konkursu:

• Przybliżenie dzieciom postaci Jana Pawła II w 40. rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II na Jasną Górę.
  • Kształtowanie i wychowanie dzieci w duchu wartości głoszonych przez św. Jana Pawła II
  • Budowanie rodzinnych więzi międzypokoleniowych poprzez wspólne działanie plastyczne.
  • Kształtowanie wśród dzieci postaw budujących wartość rodziny.
  • Rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci, kształtowanie wrażliwości artystycznej z pomocą rodziców, dziadków, rodzeństwa.

VII. Dostarczenie pracy konkursowej (do pracy należy dołączyć uzupełnione załączniki do regulaminu konkursu, które znaleźć można na stornie podanej w końcu):

• Kartę zgłoszenia do konkursu (Załącznik nr 1 – dostępny na stronie internetowej),
  • Oświadczenie autorskie do pracy zgłoszonej w ramach konkursu (Załącznik nr 2 – dostępny na stronie internetowej),
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych ucznia (Załącznik nr 3 – dostępny na stronie internetowej),
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych nauczyciela, rodzica – opiekuna (Załącznik nr 4 – dostępny na stronie internetowej).
  • Potwierdzeniem przyjęcia pracy konkursowej jest otrzymanie od organizatora konkursu informacji zwrotnej w postaci e-maila na adres podany w Załączniku nr 1. Uczestnicy konkursu są zobowiązani do monitorowania informacji zwrotnej o dostarczeniu pracy konkursowej.

Komunikat zawierający informację o wynikach konkursu zostanie opublikowany m.in. na stronie internetowej projektu www.nadziejazwyciestwo.pl  po uroczystym wręczeniu nagród.

Więcej informacji znajdą państwo na stronie internetowej pod adresem:

[/spoiler]

Kategorie: 2019/2020