„Śpiewające Siódemeczki” na Rodzinnym Pikniku Ekologicznym

„Śpiewające Siódemeczki”
na Pikniku Ekologicznym w Lubitece

16 marca w Lubitece odbył się Trzeci Rodzinny Piknik Ekologiczny. Piknik został zorganizowany przez Urząd Miasta we współpracy z Miejsko- Powiatową Biblioteką Publiczną w Lublińcu, Miejskim Domem Kultury oraz Zakładem Wodociągów i Usług Komunalnych w Lublińcu.  Celem Pikniku było budowanie postaw proekologicznych wśród małychi dużych mieszkańców naszego miasta. Podczas otwarcia Pikniku, swój program artystyczny zaprezentowały dzieci przedszkolne.
Wśród wykonawców  swój program artystyczny zaprezentował nasz chórek. „Śpiewające Siódemeczki” , który wykonał dwie piosenki z repertuaru Majki Jeżowskiej; „ My chcemy grać w zielone”  i „Moja Planeta”, oraz wiersz „Co to jest ekologia?” D. Klimkiewicz, W.Drabik. Nasz chórek miał okazję już po raz kolejny zaprezentować się na terenie naszego miasta, prezentując umiejętności wokalne i artystyczne. Po występie dzieci mogły pogłębić i wzbogacić swoją wiedzę ekologiczną biorąc udział w zabawach oraz zajęciach przygotowanych z tej okazji.
Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz Rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Renata Suski