Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia nasze przedszkolaki wybrały się w magiczną podróż na Biegun Północny do fabryki Świętego Mikołaja. Wszystko to zadziało się dzięki lublinieckiej młodzieży z parafii Św. Mikołaja w Lublińcu, która wcieliła się w postacie barwnych  elfów.  Dzieci uważnie wysłuchały historię św. Mikołaja oraz poznały tajemnice jego pomocników. Na koniec przedstawienia przybył sam Mikołaj powitany gorąco przez dzieci. Wyczekiwany gość pytał maluchy o dobre zachowanie oraz psoty, które nieraz czynią. Jednakże wszystkie przedszkolaki obiecały, że będą grzeczne oraz będą dbać o zabawki otrzymane w prezencie. Radość z wizyty tego niezwykłego gościa i otrzymanych prezentów trwała przez cały dzień.

Martyna Kardas

Kategorie: 2013/2014