Starszaki w Szkole Podstawowej nr 4

W czwartkowe przedpołudnie 7 lutego, korzystając z zaproszenia Dyrektora, Grona Pedagogicznego i uczniów Biedronki i Liski Urwiski odwiedziły Szkołę Podstawową nr 4. Celem wizyty była wspólna zabawa karnawałowa w hali sportowej. Hala zamieniła się w wielką, pięknie udekorowaną salę balową. Po przywitaniu przez panią Dyrektor dzieci zobaczyły przedstawieniu o śląskich tradycjach karnawałowych w wykonaniu uczniów szkoły. Przedszkolaki miały również możliwość zwiedzenia pomieszczeń szkoły przeznaczonych dla najmłodszych. Dzieci odwiedziły szkolną świetlicę, sale lekcyjne oraz stołówkę. Duże wrażenie na przedszkolakach zrobił sklepik szkolny. Dzieci z dużym zainteresowaniem przyglądały się salom lekcyjnym, wystrojowi klas i korytarzy. Po zwiedzaniu placówki przyszedł czas na wesołą zabawę przy muzyce oraz słodki poczęstunek.

Dziękujemy za zaproszenie oraz miłe i serdeczne przyjęcie.

Małgorzata Machoń
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2018/2019