Strażacy w Siódemeczce!

W miniony piątek, tuż przed rozpoczęciem wakacji gościliśmy w naszej Siódemeczce przedszkolu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lisowicach. Strażacy przybyli na spotkanie swoim wyposażonym wozem. Dzieci były zachwycone, ponieważ miały okazję zobaczyć jak wygląda sprzęt, mundury i urządzenia, których strażacy używają na akcji. Strażacy przeprowadzili również prelekcje na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Najbardziej spodobały się dzieciom mini zawody gaśnicze, podczas których każde dziecko mogło poczuć się jak prawdziwy strażak.

Serdecznie dziękujemy strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lisowicach za prelekcje o bezpieczeństwie i pokaz sprzętu gaśniczego oraz życzymy by służba drugiemu człowiekowi była zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

A. Przybylska