Teatrzyk pt. „Calineczka”

Dziś gościliśmy w naszym przedszkolu pracowników Miejsko – Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej, którzy przygotowali dla naszych podopiecznych teatrzyk sylwet pt. „Calineczka”. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy małej bohaterki, przeżywały porwanie przez ropuchę czy chrabąszcza, a cieszyły się ze ślubu dziewczynki z królem elfów. Przedstawienie było inspiracją dla naszych przedszkolaków do podejmowania teatralnych działań, tworzenia własnych inscenizacji oraz kukiełek.
                                                                                                                                                                 M. Mucha
Kategorie: 2013/2014