Turniej piłki nożnej „Od  przedszkola strzelam  gola”

IMG-20191022-WA0070     W sobotnie przedpołudnie 19 października w hali sportowej SP nr 4 w Lublińcu, odbył się turniej piłki nożnej dla przedszkolaków pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Organizatorami zawodów było Przedszkole Miejskie nr 8, Szkoła Podstawowa nr 4 oraz Akademia Sportowa Lubliniec. W turnieju uczestniczyli reprezentanci naszego przedszkola w składzie: Kuba F., Kuba G., Łukasz J., Jasiu K., Kacper K., Mateusz M., Bartek M., Stasiu M., Piotrek P., Bartek S. oraz Kuba W. Chłopcy zaprezentowali wysokie umiejętności piłkarskie, hart ducha i wielkie zaangażowanie w rozegranych ośmiu meczach. Podczas turnieju naszą drużynę dopingowali jak zwykle niezawodni kibice, wśród których byli rodzice, rodzeństwo, koleżanki i koledzy z grupy naszych małych piłkarzy. Każdy z uczestników sportowych zmagań otrzymał pamiątkowy medal, a przedszkole piękny puchar i pamiątkowy dyplom.

Swoje podziękowania kierujemy także do taty Kuby – Pana Łukasza (trenera piłkarskiego),
który przygotował naszych zawodników do turnieju
.

A naszym piłkarzom gratulujemy zaangażowania, zdrowej sportowej rywalizacji
oraz dziękujemy za wspaniały występ i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Małgorzat Machoń
Angelika Pradela

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]

Kategorie: 2019/2020