WAKACJE – INFORMACJA DLA RODZICÓW

sun-47083_1280Szanowni Rodzice,

W porozumieniu z Organem Prowadzącym (Zarządzenie nr 176/2020 Burmistrza Miasta Lublińca z dnia 17.06.2020r.), na wniosek Dyrektora przedszkola i Rady Rodziców ustalono przerwę w funkcjonowaniu pracy przedszkola w okresie od 3 sierpnia do 14 sierpnia 2020r. Przypominamy, iż dzieci nie będą mogły korzystać w tym roku z opieki w innych przedszkolach.

Proszę pamiętać, że w dalszym ciągu obowiązują „Procedury bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Miejskiego nr 7 w Lublińcu w okresie pandemii koronawirusa COVID-19”, opracowane zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych przy szkołach i innych formach wychowania przedszkolnego. Zajęcia opiekuńcze nadal będą się odbywały w warunkach podwyższonego reżimu sanitarnego, z ograniczoną liczbą miejsc, dla dzieci rodziców pracujących, którzy nie mogą pogodzić pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem lub w innych szczególnie uzasadnionych przypadkach.

Dziękujemy za zrozumienie

Kategorie: 2019/2020