Wycieczka do Nadleśnictwa

Czas czwartkowego przedpołudnia dla dzieci z grupy II upłynął w scenerii jesiennego lasu. Przedszkolaki wraz z paniami: Martyną i Marysią skorzystały z zaproszenia taty Małgosi Szleper i wybrały się na wycieczkę ścieżką edukacyjną lublinieckiego nadleśnictwa. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały pana Mirka, który tłumaczył jak należy zachowywać się w lesie, odkrywały tajemnice lasu i jego mieszkańców. Porównywały drzewa będące w wieku  przedszkolaków, z tymi w wieku naszych dziadków i pradziadków. Na zakończenie wycieczki dzieci pasowane zostały na Małych Przyjaciół Przyrody. Nieco zmęczone, lecz szczęśliwe wróciły do przedszkola, gdzie czekał już na nich pyszny obiad.

Tacie Małgosi składamy serdeczne podziękowania za możliwość uczestniczenia w pięknej lekcji przyrody, cierpliwość oraz poświęcony nam czas.

Martyna Kardas

Kategorie: 2013/2014