„Jasełka” dla rodziców oraz „Dzień Babci i Dziadka” w grupie Leśnych Skrzatów.

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

11 i 12 stycznia w godzinach popołudniowych grupa „Leśnych Skrzatów” witała w progach naszego przedszkola wyjątkowych gości – rodziców oraz babcie i dziadków, którzy zostali zaproszeni aby wspólnie przeżywać niezwykle klimatyczne „Jasełka bożonarodzeniowe” przygotowane przez dzieci. Wspólnemu kolędowaniu towarzyszyły ogromna radość i wzruszenie. Występ dla Babć i Dziadków został dodatkowo wzbogacony o część artystyczną przygotowaną specjalnie z okazji Ich święta, a każdy z wnuków obdarował swoich ukochanych pachnącym mydełkiem i zakładką do książki przygotowanymi własnoręcznie przez dzieci. Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz babciom i dziadkom za tak liczne przybycie! Te wspólnie spędzone, miłe chwile na długo wyryją się w naszej pamięci!

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”202×200″ limit=”100″] [/spoiler]