Mali Odkrywcy i Pracowite Pszczółki z wizytą w Szkole Muzycznej!

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W miniony wtorek dzieci z grupy „Małych Odkrywców” oraz „Pracowitych Pszczółek” odwiedziły Państwową Szkołę Muzyczną 1st. w Lublińcu, gdzie czekała na nich moc atrakcji. Przygotowano dla dzieci niezwykle ciekawe zajęcia podczas których w małych grupach dzieci mogły baczniej przyjrzeć się poszczególnym instrumentom, dotknąć ich i samodzielnie spróbować wydobyć z nich dźwięk, a to wszystko pod bacznym okiem miłych nauczycieli – muzyków.

Dzieci próbowały swoich sił na perkusji, gitarze, akordeonie, flecie, pianinie, wiolonczeli i skrzypcach. Dobra zabawa i nauka poprzez doświadczenie uwydatniły wśród dzieci wiele talentów muzycznych, które być może w przyszłości dzieci zechcą szlifować ucząc się gry na wybranym instrumencie.

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]