„Plastusiowy Pamiętnik” – teatrzyk w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

We wtorek, 17 października 2017 roku, grupy Małych Odkrywców oraz Pracowitych Pszczółek wyruszyły do Miejskiego Domu Kultury na spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji pt. „Plastusiowy Pamiętnik”. Niezwykle barwne i zwariowane przygody małego plastelinowego ludka i jego przyjaciół zachwyciły naszych podopiecznych, a uśmiech na twarzach dzieci nie schodził jeszcze długo po powrocie do przedszkola.

Spotkanie z aktorami było nie tylko wspaniałym przeżyciem estetycznym, ale też okazją do pogłębienia wiedzy związanej z przekazem teatralnym w najlepszy z możliwych sposobów – poprzez doświadczenie. Radość na twarzach dzieci i entuzjazm z jakim opowiadały o tym, co zobaczyły na scenie są zaś najlepszą gwarancją, że była to dla nich wspaniała przygoda!

Agnieszka Jarząbek