Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

Tradycyjnie już w piątek w naszym przedszkolu obchodzono Andrzejki. Na ten czas we wszystkich grupach zapanowała prawdziwie magiczna atmosfera. Przedszkolaki przeprane w kolorowe stroje poznawały zwyczaje wieczoru andrzejkowego. Nie zabrakło także różnorodnych wróżb, tańców i wesołych zabaw w rytmach dobrze znanej dzieciom muzyki. Gościnnie, przybyli także uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu, aby zabawiać dzieci przygotowanymi przez siebie wróżbami. Nie zabrakło układania butów, przebijania serduszek, a także lania wosku – co było największą atrakcją dla naszych najmłodszych.

Martyna Kardas

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”140×120″ limit=”100″]
Kategorie: 2014/2015