Wesołe Niedźwiadki poznają swoją niedźwiedzią rodzinę.

10 grudnia Wesołe Niedźwiadki wzięły udział w multimedialnej prezentacji przygotowanej przez panią Kasię z Miejsko-Powiatowej Biblioteki Filia nr 3. Jej tematem były oczywiście „Misie – bohaterowie bajek i baśni”. Na wstępie pani Kasia przypomniała historię powstania Pluszowego Misia jako dziecięcej zabawki, która stała się inspiracją dla autorów książkowych i filmowych bajek. W dalszej części dzieci odgadywały imiona misiów pojawiających się na ekranie. Okazało się, że niektóre z nich są bardzo dobrze znane, a inne zupełnie zapomniane. Dzieci z uwagą słuchały informacji przekazywanych przez panią Kasię i dzieliły się swoją wiedzą. Wesołe Niedźwiadki dziękują za przygotowanie prezentacji, gdyż chcą wiedzieć jak najwięcej o swojej niedźwiedziej rodzince.

Małgorzata Pawełczyk

Kategorie: 2014/2015