Miedzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Po naszymu, czyli po śląsku”

DSCF1610       W piątek 7 kwietnia w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3 odbył się Miedzyprzedszkolny Konkurs Recytatorki pod hasłem „Po naszymu, czyli po śląsku”. W konkursie uczestniczyły przedszkolaki z wszystkich lublinieckich przedszkoli. Reprezentantami naszej placówki byli Natalia Kulisińska z grupy „Leśnych Skrzatów” oraz Mateusz Sojka z grupy „Pracowitych Pszczółek”. Natalia zaprezentowała wiersz „Murzinek Bambo”, a Mateusz utwór „Śląsko atmosfera”. Wiersze w gwarze śląskiej nie należą do najłatwiejszych, stąd też wszystkim dzieciom gratulujemy wspaniałych występów. Werdykt profesjonalnego jury był jednoznaczny. W konkursie wszystkie prezentacje zasłużyły na pierwsze miejsce. Naszym uczestnikom gratulujemy odwagi i udanych prezentacji.

Małgorzata Machoń

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”142×105″ limit=”100″] [/spoiler]