Andrzejki u „Wiewiórek”

WhatsApp Image 2020-12-03 at 20.21.01    30 listopada w przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki – wieczór wróżb. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości. Był to czas radosnych zabaw i wróżb, w których można było poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Dzieci lały wosk, próbowały się dowiedzieć, ile prezentów przyniesie im Święty Mikołaj, przekłuwały serduszka z imionami, rzucały grosik do miski z wodą, ustawiały buciki jeden za drugim itp. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek oraz andrzejkową Fotobudkę. I tak dzień magii i czarów dobiegł końca, z całą pewnością można go uznać za bardzo udany. Mamy nadzieję, że dzieci będą go mile wspominać, bowiem bawiliśmy się wszyscy naprawdę wspaniale.

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” open=”0″ style=”2″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”200″] [/spoiler]