Bal Karnawałowy

Ach, co to był za bal!!! W piątek 30 stycznia już od rana w holu naszego przedszkola zaczęły pojawiać się różne bajkowe postacie. A wszystko to za sprawą balu, który odbył się właśnie w tym dniu. Wszystkie dzieci z niecierpliwością wyczekiwały rozpoczęcia zabawy. W godzinach dopołudniowych na sali, która w tym dniu zamieniła się w „Krainę Królowej Śniegu” bawiły się młodsze przedszkolaki, po obiedzie natomiast dzieci starsze. Zabawę prowadziły Śnieżynki, w które wcieliły się panie Ula i Iza. Do tańca przygrywał naszym milusińskim Pan Grzegorz. Dzieci tańczyły przy swoich ulubionych piosenkach prezentując swoje taneczne zdolności. Wszyscy chętni mogli także wziąć udział w zorganizowanych konkursach między innymi: w tańcu na krze lodowej w parach, w tańcu z balonami, wyścigu z śniegowymi kulkami na łyżkach, a także zaprezentować swój strój podczas korowodu przebierańców. Starszaki zachwyciły wszystkich polonezem, a maluszki wykonaniem „kaczuszek”. Wszystkim dopisywały znakomite humory i kiedy nadszedł czas zakończenia zabawy nie było chętnych do opuszczenia sali balowej.

Urszula Kubica

Kategorie: 2014/2015