Dzień Babci i Dziadka w grupie Małych Odkrywców

20170104_153803         W zeszłym tygodniu grupa Małych Odkrywców wystawiała Jasełka. W środę na nasze przedstawienie zaprosiliśmy rodziców, natomiast czwartek zarezerwowany był dla kochanych Babć i Dziadków. Dzieci pięknie odzwierciedliły przydzielone im role. Zachęciły również naszych specjalnych gości do wspólnego kolędowania, a na koniec obdarowały Bacie i Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Całe przedstawienie przebiegało w świątecznej, bardzo miłej atmosferze a dzieci były bardzo zadowolone, szczególnie gdy po występie przysiadły do swoich ukochanych Babć i Dziadków oraz częstowały się smakołykami przygotowanymi na tę uroczystość.

Magdalena Mzyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]