Dzień Małego Artysty w Siódemeczce

Tradycją Przedszkola Miejskiego nr 7 w Lublińcu są obchody „Dnia Małego Artysty”. Z tej okazji już po raz czwarty przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych prezentowały swoje umiejętności taneczne, recytatorskie i wokalne na scenie Miejskiego Domu Kultury. Tym razem mali artyści z Siódemeczki przedstawieniem „W poszukiwaniu żywej wody” zaprosili nas do świata baśni, gdzie dobro pokonuje wszystkie przeszkody i zwycięża zło. Kolorowa sceneria, bajkowe postacie – krasnale, pszczółki, koty, leśne chochliki, czarownice, smerfy oraz mały Jaś wędrujący w poszukiwaniu zaczarowanej wody dla chorej mamy urzekły widzów. Na wielu twarzach, a szczególnie mam  i babć było widać łzy wzruszenia. Przedstawienie zakończyło się gromkimi brawami, a obecny na widowni Burmistrz Miasta Pan Edward Maniura pogratulował małym artystom wspaniałego występu.

Małgorzata Pawełczyk

Wszystkie zdjęcia z uroczystości Dnia Małego Artysty
dostępne po wklejeniu w wyszukiwarkę poniższego linku: