Dzień Mamy i Taty u „Mądrych Sówek”

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego oraz szczęścia. To także pierwsze słowa każdego dziecka. Dla niego rodzice to najważniejsze osoby w życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca. Z tej właśnie okazji 22 maja 2015 roku odbyła się uroczysta akademia. Sala gimnastyczna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. „Mądre sówki” zabrały swoich rodziców w podróż dookoła świata. Przedstawienie nie było łatwe, ale przedszkolaki świetnie sobie poradziły. Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych pamiątek z podróży całusom i uściskom nie było końca. Na koniec wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Izabela Brand

Kategorie: 2014/2015