Dzień Zielony

DSCN9275

We wtorkowy poranek gościliśmy w naszym przedszkolu pana Czesława Tyrola – leśniczego Nadleśnictwa Koszęcin. Pan Czesław przybył do naszego przedszkola w towarzystwie wielu okazów leśnych zwierząt, czym już na samym początku niezwykle zaciekawił przedszkolaki. Dzieci przywitały przyrodnika wspólną piosenką, a on powitał ich tradycyjnym okrzykiem „Darz Bór” oraz graniem na rogu. Pan leśniczy dał się poznać także jako znakomity gawędziarz, którego historii oraz anegdot o zwierzętach i leśnych przygodach z wielkim zaciekawieniem słuchały nie tylko przedszkolaki.

Serdecznie dziękujemy panu Czesławowi za poświęcony nam czas oraz niezwykłą lekcję przyrody, która z pewnością na długo pozostanie w naszych pamięciach.

Martyna Kardas
.

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]