Finał Szlachetnej Paczki

Drodzy Rodzice!!!

Dzięki Waszej hojności zebraliśmy 10 kartonów prezentów dla naszej rodziny. Był cukier, herbata, mąka, ryż, mnóstwo słodyczy, proszki, płyny, pasty, środki czyszczące, kołdra, buty, ubrania, zabawki i wiele, wiele innych rzeczy. Dziękujemy wszystkim za tak liczne i aktywne zaangażowanie się w tworzenie naszej przedszkolnej Szlachetnej Paczki!!!

W sobotnie popołudnie dostarczyłam paczkę do pani Eweliny, która na widok wnoszonych kartonów zaniemówiła – stała w kącie pokoju z wypiekami na twarzy i po prostu patrzała. Dzieci nie mogły doczekać się otwarcia prezentów, pytały czy wszystko jest dla nich. Dziewczynka otwierając pudełka robiła tylko wielkie oczy i otwierała szeroko buzię ze zdziwienia. Chłopczyk znajdując makaron krzyczał do siostry: „Patrz kolorowy makaron ! Zielony! Pomarańczowy! – ugotuję dziś obiad!”

Rodzina z całego serca dziękuje za otrzymany prezent; nie sądziła że są jeszcze dobrzy ludzie, którzy chcą pomagać innym.

Dziękujemy za Wasze dobre serce!!!

Martyna Kardas

Kategorie: 2014/2015