„Herbatka dla Seniora”

Z okazji zbliżającego się Dnia Seniora pragniemy zachęcić Państwa do udziału w niecodziennej, wyjątkowej akcji charytatywnej ,,Herbatka dla Seniora”.

Celem akcji jest zbiórka różnego rodzaju herbat, które zostaną przekazane do zaprzyjaźnionego nam Domu Dziennego Pobytu “KLUB SENIORA”.

Poprzez akcję dążymy do integracji międzypokoleniowej, docenienia roli seniorów w społeczeństwie oraz kształtowania u dzieci postaw szacunku wobec osób starszych. Akcja nawiązuje do kierunku polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/23: Wychowanie zmierzające do osiągnięcia ludzkiej dojrzałości poprzez kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzji.

“Herbatka dla Seniora” jest częścią realizacji Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek” czyli Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni.

Wspólnie umilmy seniorom zbliżające się jesienne i zimowe wieczory!

Herbatki prosimy składać w holu naszego przedszkola, do specjalnie przygotowanego koszyka.

Zbiórka potrwa do 10.11.2022 r.

Aneta Śleziona