„Nad stajenką gwiazdka świeci.
„Do stajenki idą dzieci.
Idą dzieci w równych rządkach,
niosą dary dla dzieciątka”

18 i 19 grudnia odbyły się w grupach 5 i 6-latków bożonarodzeniowe Jasełka na które zaproszeni zostali rodzice i bliscy naszych przedszkolaków. Zgodnie z tradycją dzieci przebrane za postacie biblijne, aniołki, gwiazdki, zwierzątka stworzyły efektowne przedstawienia. W świąteczny nastrój wprowadzała dekoracja z pięknie oświetloną Szopką Betlejemską, stroje naszych małych aktorów oraz oprawa muzyczna. Wspólne śpiewanie kolęd przy  akompaniamencie pianina w wykonaniu pani Mariany Owczarz oraz pana Grzegorza Górniaka sprawiły, iż zaproszeni goście byli wzruszeni i dumni z małych wykonawców.
Po przedstawieniu dyrektor przedszkola Jolanta Doleżych złożyła wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne, a dzieciom podziękowała za piękne występy.

Małgorzata Machoń

Kategorie: 2014/2015