,,Jesienne Eko – drzewko”- wyniki konkursu

W ramach prowadzenia przez Urząd Miejski w Lublińcu edukacji ekologicznej dotyczącej smogu w powiązaniu ze spalaniem i segregacją odpadów, w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs plastyczny z wykorzystaniem materiałów ekologicznych.

Z wielką radością informujemy, że konkurs plastyczny ,,Jesienne Eko – drzewko” został rozstrzygnięty. Cieszymy się wielkim zainteresowaniem konkursem wśród dzieci.

Chcąc docenić wkład pracy i pomysłowość dzieci, postanowiliśmy, aby wszystkim uczestnikom konkursu wręczyć wyróżnienie. Wszystkie dzieci, dla których konkurs został przeznaczony- dzieci z grup ,,TYGRYSKÓW”, ,,SÓWEK” i ,,LISKÓW” otrzymały ekologiczne kolorowanki ,,Maluj z LUBISIEM”. Każda z tych grup otrzymała również domki dla owadów, które postawione w ogrodzie przedszkolnym zapewnią schronienie pożytecznym owadom.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Justyna Rajdok

Aneta Śleziona