Konkurs recytatorski „Wiosna w poezji”

10 kwietnia w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3 odbył się konkurs recytatorski pod tytułem „Wiosna w poezji.” Głównym celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań poezji oraz pięknem wiosennej przyrody. Reprezentantami naszego przedszkola był Mateusz Literacki, który zaprezentował wiersz Ewy Szelburg Zarembiny pt. „Idzie wiosna” oraz Filip Odoj, który recytował wiersz Grażyny Koby pt. „Wiosna.” Mateusz i Filip pokazali się z jak najlepszej strony, a w wiosennych strojach prezentowali się znakomicie. Po występie przed publicznością i w oczekiwaniu na werdykt mali artyści zostali poczęstowani słodkościami. Komisja konkursowa pogratulowała wszystkim uczestnikom, a na zakończenie pani Dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 3 wręczyła dzieciom dyplom, książkę oraz słodkie upominki.

Anna Adamska

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”10″]

Kategorie: 2014/2015