Leśne Duszki witają jesień i świętują Dzień Przedszkolaka

DSCF9255     Ubrane w kolorach jesieni przedszkolaki z grupy Leśnych Duszków uroczyście obchodziły pierwszy dzień jesieni oraz minione już święto przedszkolaków. Impreza rozpoczęła się odczytaniem listu, który do dzieci napisała Pani Jesień. Następnie starszaki przystąpiły do wykonania kilku zadań zawartych w liście. Wśród zadań były: jesienne zagadki, układanie rymów oraz jesienny quiz przyrodniczy. Nie zabrakło charakterystycznych dla jesieni okazów przyrodniczych: owoców, warzyw, grzybów i kwiatów. Po wysiłku umysłowym przyszła pora na śpiewy i tańce. Było wesoło i energetycznie. Leśne Duszki zmęczone, ale bardzo szczęśliwe usiadły do słodkiego, zdrowego poczęstunku, którym było ciasto marchewkowe (zrobione dzień wcześniej przez dzieci) oraz owoce.

Małgorzat Machoń
Małgorzata Pawełczyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” open=”0″ style=”2″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”200″] [/spoiler]