Mali odkrywcy matematykę dobrze znają!

20170405_114505        W środę Marysia Włoch z grupy „Małych Odkrywców” reprezentowała nasze przedszkole w II Lublinieckiej Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Matematycznej organizowanej przez Przedszkole Miejskie nr 6 w Lublińcu. W konkursie brało udział dziesięcioro dzieci. Zadania były dostosowane do wieku uczestników. Dzieci wykazały się wielką wiedzą z zakresu matematyki i logicznego myślenia. Ponieważ ósemka dzieci zdobyła taką samą liczbę punktów więc przyznano 8 pierwszych miejsc oraz miejsce II i III.

Nasza Marysia znalazła się w grupie dzieci na pierwszym miejscu. GRATULUJEMY!!!!!

Magdalena Mzyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”142×105″ limit=”100″] [/spoiler]