MAM TALENT

10 marca w „Siódemeczce” w obecności zaproszonych gości, min. przedstawicieli Rady Rodziców, odbył się przegląd różnorodnych umiejętności przedszkolaków pod hasłem „Mam talent”. Wszystkie dzieci wyruszyły w podróż samolotem do krainy muzyki, tańca i śpiewu. Reprezentanci poszczególnych grup wiekowych zaprezentowali swoje talenty taneczne, wokalne, recytatorskie i aktorskie. Były wiersze, piosenki z dziecięcego repertuaru, aria operetkowa, taniec nowoczesny, Brack Dance oraz układy choreograficzne do utworów Chocolate i piosenki Violetty.

W przerwie między występami kolejnych uczestników swoje umiejętności w tańcu towarzyskim zaprezentowali absolwenci naszego przedszkola Weronika Piskon i Błażej Grzyczok. Występ tej pary wzbudził zachwyt zaproszonych gości, nauczycieli i przedszkolaków.

Nie mniej zachwycające były występy naszych małych artystów. Wszyscy pokazali swoje umiejętności na najwyższym poziomie, a wykorzystane w prezentacjach stroje i rekwizyty dodały występom blasku. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim za udział w przeglądzie, wręczyła pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Małgorzata Machoń

Kategorie: 2014/2015