Nasze starszaki w turnieju „Od przedszkola strzelam gola”

w minioną niedzielę – 5 czerwca, z okazji jubileuszu 750–lecia Miasta Lublińca Przedszkole Miejskie nr 8 organizowało turniej  „Od przedszkola strzelam gola”, którego adresatem były przedszkolaki z lublinieckich placówek. Siódemeczkowa drużyna składająca się z zawodników z grupy „Sówek” i „Lisków” również wzięła udział w tych radosnych rywalizacjach.  Zabawa była przednia, nastroje znakomite, a motywacja na najwyższym poziomie. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi opuściliśmy murawę w asyście najwspanialszej publiczności – kochanych rodziców, rodzeństwa oraz kolegów i koleżanek z przedszkola, którzy dopingowali  nas na każdym szczeblu turnieju i zagrzewali do walki! Wszyscy zawodnicy zdobyli zaszczytne, pierwsze miejsce na podium i zostali uhonorowani medalami oraz pucharem!

Serdecznie gratulujemy naszym młodym piłkarzom i życzymy dalszych sukcesów sportowych, a rodzicom dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie, pomoc i wsparcie!

– Agnieszka Jarząbek