„Od przedszkola strzelam gola”

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W sobotnie przedpołudnie 15.11.2014 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbyła się wspaniała impreza dla lublinieckich przedszkolaków – IX Mistrzostwa Przedszkolaków w piłce nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Organizatorem mistrzostw byli: Przedszkole Miejskie nr 8 oraz Akademia Sportowa. W turnieju udział wzięło 7 drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 5-6 lat, w tym drużyna reprezentująca nasze przedszkole w składzie: Wojtek Dylong, Amelka Piegza, Tomek Sowa, Małgosia Szleper, Oliwia Sodowska oraz Bartek Jerominek, Mateusz Literacki, Kasia Malitowska, Rafał Mrosek i Franek Nyk z grupy IV i V.

Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale także ich rodziców i bliskich. Trybuny zapełniły się kibicami, którzy żywiołowo reagowali na kolejne akcje małych piłkarzy i padające bramki. Nasza reprezentacja nie zawiodła, wola walki, strzelone gole sprawiły dzieciom wiele radości i satysfakcji. Duch zdrowej, sportowej rywalizacji znowu zwyciężył. Wspólna zabawa, wspaniała atmosfera, zdobyty puchar oraz medale to najwspanialsze nagrody dla przedszkola i małych zawodników. Dodatkową atrakcją turnieju był konkurs piłkarski dla rodziców.

Dziękujemy rodzicom za wspaniały doping, poświęcony czas oraz słodycze, którymi obdarowali naszą dzielną drużynę.

Małgorzata Machoń, Martyna Kardas

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”140×120″ limit=”100″]
Kategorie: 2014/2015