Pierwszy tydzień ferii w grupach starszych

IMG_20170117_120434311_HDR     Pierwszy tydzień ferii za nami. Dzieci z grup starszych dwukrotnie odwiedziły Miejski Dom Kultury. W poniedziałek obejrzały spektakl teatralny „Fabryka śniegu” w wykonaniu Teatru TRIM, a we wtorek projekcję filmu „Mały książę”. Pozostałe dni upłynęły dzieciom na rozwijaniu zainteresowań i umiejętności plastycznych. Przedszkolaki wykonywały makowe królewny oraz paluszkowe pingwiny. W środę dzieci spotkały się także z paniami bibliotekarkami,  które przeczytały dzieciom opowiadanie o pewnym niezwykłym ufoludku, który chciał zostać zwykłym uczniem oraz wykonały razem z dziećmi rakiety kosmiczne.

Małgorzata Machoń

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]